Strefa ciała

Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało są jedną z najpopularniejszych gałęzi medycyny estetycznej. Dobrze wykonane mogą znacznie podnieść komfort życia pacjenta oraz przynieść zadowolenie z własnego ciała. Profesjonalne podejście i szeroka wiedza lekarzy pracujących w Medi Skin pozwala raz na zawsze zapomnieć o problemach związanych z estetyką sylwetki. Nieważne, czy borykasz się z problemem nadpotliwości czy po prostu chcesz zniwelować oznaki starzenia lub usunąć blizny – zabiegi medycyny estetycznej są przeznaczone dla zaspokajania Twoich potrzeb.

Jak przeprowadzamy zabiegi?

Wszystkie zabiegi, dostępne w naszej ofercie, wykonywane są przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy zapewniają pełen profesjonalizm usług.

               Efekty zabiegów

  • Odmładzanie i ujędrnianie ciała
  • Zniwelowanie blizn oraz rozstępów
  • Pozbycie się niechcianego owłosienia
  • Rewitalizacja skóry
  • Wymodelowanie sylwetki
  • Leczenie nadpotliwości

Zabiegi na ciało w Medi Skin

Klinika medycyny estetycznej Medi Skin oferuje szeroką gamę laserowych zabiegów na całe ciało. Jeśli borykasz się z bliznami i przebarwieniami po trądziku lub po prostu chcesz poddać się laserowej depilacji, jesteś na najlepszej drodze. Dzięki naszym propozycjom pacjenci odzyskują pewność siebie i utracony wcześniej komfort życia. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez specjalistów i doprasowane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.  Po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu, nasi specjaliści pomogą wybrać odpowiedni zabieg tak, by pacjent raz na zawsze uporał się z problemem.

ZABIEGI UJĘDRNIAJĄCE :

Onda Dynamica

Kontakt z nami:

+48 518 688 240
zamowienia@mediskin.com.pl
szkolenia@mediskin.com.pl
MEDI SKIN SP. Z O.O.
ul.
 Murarska 5c/d 1 piętro,
59-220 Legnica

Strefa klienta