Strefa twarzy

Zabiegi na twarz

Cienka i delikatna skóra twarzy narażona jest na działanie wielu niekorzystnych czynników zewnętrznych, które mają wpływ na jej wygląd. Często nawet zła dieta potrafi wyrządzić wiele krzywd, jak choćby zmiany skórne w postaci trądziku. Laserowe zabiegi medycyny estetycznej na twarz dostępne w Medi Skin pozwalają uporać się z przykrymi skutkami upływu czasu, bliznami czy przebarwieniami. Botox jest świetnym sposobem na pokonanie bruksizmu, który obecnie, z powodu nadmiernego stresu, dotyka bardzo wielu ludzi. Wypełniacze stosowane w klinice pomagają uwypuklić to, co najpiękniejsze. Dzięki nim można pozbyć się zmarszczek, cieni pod oczami, opuchlizny czy powiększyć usta.

Jak wyglądają zabiegi na twarz?

Zespół specjalistów z Medi Skin bardzo starannie dobiera zabiegi do potrzeb pacjenta. Do ich wykonywania najczęściej używamy nowoczesnych platform laserowych lub wypełniaczy, a także innych specjalistycznych metod, dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjenta. W przypadku usuwania nadmiaru skóry lub liftingu wykonywane są zabiegi różnego rodzaju nićmi min. : liftingującymi, hiarulonowymi, złotymi.

Efekty zabiegów:

*zniwelowanie oznak starzenia się skóry

*usunięcie blizn, znamion i przebarwień

*rewitalizacja skóry

*pozbycie się problemu bruksizmu (nocne zgrzytanie zębami)

*powiększenie ust

Zabiegi na twarz w Medi Skin

Profesjonalne wykonanie zabiegu na twarz gwarantuje jego efektywność. Z tego powodu w Medi Skin umożliwiamy pacjentom kontakt z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie. Dzięki profesjonalnej kadrze wybór zabiegu medycyny estetycznej na twarz w Medi Skin jest zawsze podyktowany indywidualnymi predyspozycjami i potrzebami pacjentów. Klinika oferuje szeroką gamę zabiegów laserowych i zabiegów z użyciem wypełniaczy. Wszystkie wykonywane są przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu i najlepszych preparatów pod okiem lekarzy medycyny estetycznej.

* Ujędrnianie i odmładzanie skóry twarzy

Ulthera-nieoperacyjny medyczny lifting twarzy

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia igłowa

Wypełniacze – soft lifting – modelowanie twarzy za pomocą kwasu hialuronowego

Biostymulacja i bioremodeling twarzy i ciała

BOTOX

Nici PDO

Osocze Bogatopłytkowe

Peelingi

Lifting, czyli odmładzanie twarzy

Lifting jest nieinwazyjnym zabiegiem, który przeprowadza się bez użycia skalpela. To innowacyjna metoda skutecznego odmładzania skóry twarzy lub tylko wybranych jej partii, np. czoła, okolic oczu, szyi czy policzków. Nasza Klinika oferuje wiele różnorodnych zabiegów liftingujących twarz. Każdy z nich wykonywany jest przez lekarzy specjalistów i dostosowywany do indywidualnych potrzeb pacjenta. Dzięki temu możesz mieć pewność zarówno niepodważalnej jakości zabiegu, jak i bezpieczeństwa jego wykonania.

Na czym polega zabieg?

Lifting, czyli odmładzanie twarzy to zabieg wykonywany w znieczuleniu. Lekarze dobierają znieczulenie – ogólne, albo miejscowe. Wybór ten jest uwarunkowany indywidualnymi predyspozycjami każdego pacjenta. Sam lifting nie bazuje na naruszaniu ciągłości skóry, ale na pobudzeniu naturalnych procesów wewnątrz niej, pobudzających do samoregeneracji. Dzięki temu skóra twarzy jest jędrna, elastyczna i promienna. Wygląda młodziej, a zmarszczki i inne oznaki starzenia się nie są tak widoczne.

Zalety liftingu twarzy

  • widocznie odmłodzona twarz
  • wzrost napięcia, gęstości i jędrności skóry
  • niwelacja zmarszczek i innych oznak starzenia
  • poprawa owalu i konturu twarzy
  • krótki okres rekonwalescencji po zabiegu
  • możliwość szybkiego powrotu do czynności dnia codziennego

Kto może zdecydować się na lifting twarzy?

Lifting twarzy jest zabiegiem dedykowanym dojrzałym kobietom, a nawet mężczyznom, których skóra przejawia oznaki starzenia się. Nie ma konkretnej granicy wiekowej, określającej możliwość poddania się zabiegowi. Specjaliści jednak zalecają go tym pacjentom, którzy borykają się ze zmarszczkami, przebarwieniami, utratą jędrności skóry i owalu twarzy. Tuż przed zabiegiem odbywa się wywiad z lekarzem specjalistą, który ocenia możliwość wykonania zabiegu, a następnie informuje o konieczności przeprowadzenia podstawowych badań. Ich wyniki potwierdzają możliwość liftingu. Koniecznymi do wykonania badaniami są – badanie krwi, grupa krwi, morfologia, elektrolity, poziom cukru, RTG klatki piersiowej, posiew z nosa.

*Skuteczne usuwanie blizn

Gładka, pozbawiona przebarwień i niedoskonałości skóra to ideał, który prawie każdy próbuje doścignąć. Niestety walka z trądzikiem, inne schorzenia skórne i operacje sprawiają, że na skórze pojawiają się różnego rodzaju blizny. Obniżają one pewność siebie, komfort w codziennych sytuacjach i relacjach międzyludzkich. Jeśli Ty również walczysz z bliznami po ospie, operacjach lub trądziku, skorzystaj z zabiegów Kliniki Medi Skin, które umożliwiają ich skuteczną eliminację.

Zabiegi usuwające blizny

Nasza Klinika oferuje wiele rozmaitych zabiegów usuwających blizny, np. mezoterapia mikroigłowa czy karboksyterapia. Każdy z nich jest indywidualnie dobierany do potrzeb pacjenta i rodzajów blizn, z jakimi się boryka. Specjaliści Medi Skin proponują wypełnianie blizn, zabieg mikrodermabrazji polecaną w leczeniu blizn potrądzikowych, a także wykorzystanie rewolucyjnych laserów. W zależności od rozległości i widoczności blizn, lekarze dopasują odpowiednią metodę ich usunięcia.

Na czym polega zabieg?

Mimo, że usunięcie blizn może nastąpić przy wykorzystaniu różnych metod i sprzętów, to odbywa się ono w taki sam sposób. Otóż z powierzchni twarzy lub ciała eliminowana jest nieestetyczna blizna przy jednoczesnym pobudzeniu skóry do samoregeneracji. Wówczas fragment skóry, który został poddany usunięciu nieestetycznej blizny staje się gładki, ślad po zabiegu znika, a Ty możesz cieszyć się gładką skórą!

Czy usuwanie blizn jest bezpieczne?

Zabiegi usuwania blizn mogą dotyczyć zarówno ciała, jak i twarzy, jednak najczęściej odbywają się na powierzchni cery. Wówczas rodzi się pytanie, czy takie zabiegi nie są szkodliwe, czy eliminując powstałe wcześniej blizny, nie dadzą początku nowym, które będą skutkiem ubocznym usunięcia pierwotnych? Oddając się w ręce naszych specjalistów nie musisz obawiać się takich niedogodności. Oferujemyinnowacyjny sprzęt, który umożliwia skuteczne i bezpieczne usunięcie blizn.
Zalecenia do zabiegu usuwania blizn:
• minimalne, a nawet rozległe blizny,
• blizny potrądzikowe, pooperacyjne oraz po innych schorzeniach lub chorobach skóry, np. po ospie,
• brak otwartych ran i znacznych podrażnień na skórze.

*Powiększanie ust

Usta – naturalny afrodyzjak
Każda z pań marzy o pięknych, wydatnych ustach o regularnym kształcie. Pełne, kształtne wargi, dodatkowo podkreślone błyszczykiem lub pomadką wyglądają bardzo ponętnie, dlatego tak wiele kobiet decyduje się na zabieg modelowania ust. W Medi Skin oferujemy Państwu zabieg powiększania ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Procedura jest krótka, a do tego bezpieczna i skuteczna. Powiększanie ust i nadanie im atrakcyjnego wyglądu leży w zasięgu rąk.

Modelowanie ust

*Przebarwienia

Przebarwienia na twarzy
Medi Skin oferuje skuteczne zabiegi usuwania przebarwień. Dzięki nim będziesz ponownie cieszyć się gładką skórą twarzy. W zależności od rodzaju, rozległości i miejsca występowania przebarwienia, nasi specjaliści dobierają odpowiednie metody ich eliminacji. Przed wybraniem konkretnej, specjalista przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem, co pomaga dopasować właściwy zabieg usuwania przebarwień.
W Medi Skin usuniesz każde przebarwienie.
Przebarwienia mają różną postać i rozległość. Wynika to z rozmaitych źródeł, jakie wpływają na ich pojawienie się. Większość ludzi boryka się z plamami skórnymi na skutek walki z trądzikiem lub postępującego procesu starzenia. Dodatkowo zmiany te uwarunkowane są nadmierną ekspozycją na promienie słoneczne bez żadnej ochrony, zaniedbanie pielęgnacji skóry, a także choroby. Bez względu na kolor, rozległość i miejsce przebarwienia, nasza Klinika podejmie się ich eliminacji. Zgłoś się do Medi Skin i pozbądź się nieestetycznych zmian skórnych.
Jak przebiega usuwanie przebarwienia?
Celem zabiegu usuwania przebarwień jest eliminacja zmiany na danym fragmencie skóry. W zależności od wybranej metody, odbywa się to w różny sposóbj. Jeśli Twoje przebarwienia nie są bardzo rozległe i intensywne, wystarczające będą peelingi. Złuszczą one naskórek, a wraz z nim plamy skórne. Oczywiście jeden peeling nie wystarczy, zaleca się serię takich peelingów. Jeśli chodzi o lasery – te działają zupełnie inaczej. Wiązka światła laserowego nakierowana na przebarwienie, rozjaśnia je tak, że z czasem staje się ono całkowicie niewidoczne. Zabiegi usuwania przebarwień w Medi Skin są wielofunkcyjne, ponieważ eliminacji plam towarzyszy odmłodzenie skóry, nadanie jej promienności i odżywienie.

*Zabiegi na oczy

Pielęgnacja okolic oczu

Skóra wokół oczu jest niezwykle cienka i delikatna, a z tego względu wrażliwa i podatna na uwidacznianie się pierwszych oznak starzenia. Ważne jest, aby okolice oczu pielęgnować z niepodważalną starannością. Niestety domowa troska nie jest tak skuteczna jak specjalne zabiegi dedykowane właśnie na okolice oczu, które oferuje Klinika Medi Skin. Nie należy rezygnować z pielęgnacji w domu, ponieważ jest ona niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania skóry. Dla zadowalających efektów, zapraszamy dodatkowo do naszej Kliniki, gdzie Pacjenci poddają się profesjonalnym i specjalistycznym zabiegom.
Zabiegi pod oczy
W ofercie Medi Skin znajdziecie Państwo wiele rozmaitych zabiegów. Każdy z nich jest inny, co pozwala na dopasowanie tego odpowiedniego. Zanim poddasz się konkretnemu zabiegowi, nasi specjaliści przeprowadzą z Tobą wywiad oraz ocenią stan i potrzeby skóry. Takie profesjonalne podejście jest gwarancją skuteczności i bezpieczeństwa zabiegu. Wśród zabiegów na twarz, a dokładnie na okolice oczu, proponujemy:
1. Botox
2. Karboksyterapię
3. Nici
4. Kwas hialuronowy
5. Ulthera

Dla kogo dedykowane są zabiegi pod oczy?
Zabiegi pod oczy mogą być wykonane w połączeniu z innymi zabiegami, np. lifting całej twarzy z uwzględnieniem okolic oczu lub skupiający się wyłącznie na tych okolicach. Zabiegi te dedykowane są dojrzałym osobom, które borykają się ze zmianami skórnymi uwarunkowanymi czasem. Często młode kobiety zwracają się z prośbą o dopasowanie zabiegu do ich potrzeb, nie zdając sobie sprawy, że cienie, czy worki pod oczami są oznaką zmęczenia. To również dlatego tuż przed zabiegiem, przeprowadzany jest wywiad lekarza z pacjentem. Oferujemy nie tylko skuteczne i bezpieczne zabiegi, ale również udzielamy wskazówek odnośnie pielęgnacji skóry wokół oczu.

*Pielęgnacja skory

Profesjonalna pielęgnacja twarzy
Codzienna troska o skórę twarzy pomaga utrzymać ją w zdrowej kondycji. Innowacyjność medycyny estetycznej daje jeszcze większe możliwości. Otóż kompleksowej pielęgnacji w domu, może i powinna towarzyszyć ta specjalistyczna, bazująca na profesjonalnych zabiegach na twarz. Umów się na konsultację z lekarzem specjalistą, który indywidualnie dobierze dla Ciebie odpowiedni zabieg. W naszej ofercie znajdziesz m.in:
• Peelingi
• Mezoterapię

Komu polecane są zabiegi na twarz?

Różnorodność zabiegów na twarz, jakie wykonujemy w Naszej Klinice jest gwarancją znalezienia idealnego do potrzeb każdego typu skóry bez względu na wiek. Umawiając się na konsultację ze specjalistą będziesz mieć pewność, że zapewniasz skórze pielęgnację na najwyższym poziomie. Jeśli chcesz oczyścić skórę, zalecamy peelingi. Przy usunięciu blizn lub przebarwień sprawdzi się mezoterapia. Z kolei do odmłodzenia skóry twarzy oferujemy zabiegi anti-aging, wykorzystujące technologię liftingu. Z naszą pomocą zadbasz o swoją skórę w najlepszym stopniu.

Zalety regularnego wykonywania zabiegów na twarz

Zabiegi wspomagające domową pielęgnację twarzy to doskonały sposób, aby nieustannie cieszyć się jej zdrową kondycją. Najlepsze efekty gwarantują nie jednorazowe, pojedyncze zabiegi, ale wykonywane w serii. Dzięki nim masz szansę, na:
• skuteczne i spektakularne odmłodzenie twarzy,
• podniesienie owalu i konturu twarzy,
• likwidację pojedynczych zmarszczek,
• wygładzenie skóry poprzez pozbycie się martwych komórek naskórka, blizn i innych znamion,
• eliminację przebarwień (starczych, posłonecznych, potrądzikowych),
• usunięcie blizn (potrądzikowych, pooperacyjnych).

 

 

Kontakt z nami:

+48 518 688 240
zamowienia@mediskin.com.pl
szkolenia@mediskin.com.pl
MEDI SKIN SP. Z O.O.
ul.
 Murarska 5c/d 1 piętro,
59-220 Legnica

Strefa klienta