O Nas

Klinika Kosmetyki Profesjonalnej i Medycyny Estetycznej Medi Skin to miejsce, które zostało stworzone z myślą o kobietach ale nie tylko dla kobiet. Każdy z Nas dba o siebie i chcę jak najdłużej zachować młodość oraz cieszyć się piękną zdrową skórą. Specjalizujemy się w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało, a także w zabiegach z dziedziny medycyny estetycznej. Współpracujemy z dietetykiem i lekarzem medycyny estetycznej. Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem, dla których wiedza i rozwój jest drogą do sukcesu.

Pracujemy na prestiżowych markach kosmetycznych takich jak Dottore, która powstała z myślą ”Medycyna dla Urody,, przez prezesa stowarzyszenia Medycyny Estetycznej w Polsce oraz Nanolaboratory Nantes, która jest dla Nas gwarancją do sukcesu w pielęgnacji Państwa skóry. Naszą pasją jest kosmetologia i medycyna estetyczna. Wszystkie urządzenia i produkty w Klinice Medi Skin są przez nas dokładnie testowane i sprawdzane aby zapewnić jak najlepszą jakość usług. Szczególnie skupiamy się na cerach problematycznych dotkniętych trądzikiem, a także dojrzałych, które wymagają skutecznych metod działania by hamować i niwelować procesy starzenia.

Zapraszamy Wszystkich w każdym wieku. Oprócz zespołu fachowców, profesjonalnej porady oraz zabiegów, zawsze czekać będzie na Ciebie miła niespodzianka i magiczna atmosfera, która pozwoli odprężyć się i poczuć wyjątkowo.

Kontakt z nami:

+48 518 688 240
zamowienia@mediskin.com.pl
szkolenia@mediskin.com.pl
MEDI SKIN SP. Z O.O.
ul.
 Murarska 5c/d 1 piętro,
59-220 Legnica

Strefa klienta