O nas

Kim jesteśmy i jaki jest nasz cel?

„Nieważne czy ty opiszesz piękno i prawdę; ważne, abyś je poznał.”
– Sándor Márai

MediSkin to połączenie pasji, wiedzy i doświadczenia w jedno aby stworzyć miejsce edukacji na najwyższym poziomie dla profesjonalistów branży Beauty&Esthetic. Nasze doświadczenie i wiedza od 4 lat pomogła wielu salonom na zdobycie i uzupełnienie potrzebnej wiedzy aby wykonywać swój zawód.Działamy od 2012r. ,a naszym celem jest podniesienie kwalifikacji i standardów w branży Beauty&Esthetic.

MediSkin jest Niepubliczną placówka kształcenia ustawicznego. Do każdego ukończonego szkolenia mamy możliwość wystawienia zaświadczenia Oferujemy współpracę z Powiatowymi Urzędami Pracy. Nasze certyfikaty akceptowane są na terenie całej Unii Europejskiej.

MediSkin to dystrybutor profesjonalnych produktów, sprzętów kosmetyki profesjonalnej i medycyny estetycznej oraz urządzeń dla salonów i gabinetów medycyny estetycznej.

MediSkin posiada kadrę szkoleniową z odpowiednim wykształceniem – kosmetolodzy, lekarze, profesjonaliści o najwyższych kwalifikacjach z wieloletnim stażem pracy.

MediSkin otrzymał certyfikat SUS 2.0. potwierdzający standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych jako firmy świadczącej usługi szkolenia i rozwoju, usługi szkoleniowo-rozwojowej, kompetencji kadry, organizacji i logistyki usługi szkolenia i rozwoju jak równie zostało wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych jako gwarancja bezpieczeństwa i wiarygodności naszej firmy.

Dlaczego My?

*Profesjonalna kadra trenerska

*10 lat doświadczenia w prowadzeniu szkoleń

*Zakres naszych usług obejmuje ponad 20 autorskich programów

*Praktyka

*Oferujemy certyfikaty ukończenia szkolenia w języku polskim i angielskim

Kontakt z nami:

+48 518 688 240
zamowienia@mediskin.com.pl
szkolenia@mediskin.com.pl
MEDI SKIN SP. Z O.O.
ul.
 Murarska 5c/d 1 piętro,
59-220 Legnica

Strefa klienta